• Renault KADJAR

    Від 399 900 грн.
    alt
    alt mobile
    alt mobile

 

Renault представляє

Renault KADJAR

Звабливий кросовер


Новий Renault KADJAR - Зовнішній дизайн

Кросовер із яскравим темпераментом

Кросовер із яскравим темпераментом

Відтепер у KADJAR ще яскравіший та виразніший дизайн. Нова форма решітки радіатора та бампера додають солідності, нове фірмове світлодіодне освітлення спереду та ззаду та новий дизайн колісних дисків привернуть увагу на дорозі. А салон підкорить вишуканістю, якісним оздобленням та численними елементами комфорту

...надійний та безпечний

...надійний та безпечний

KADJAR адаптується до різних умов, завдяки курсової стійкості, системі контролю зчеплення з дорогою Extended Grip, або повному приводу. KADJAR зробить водіння легким завдяки новітнім технологіям: системи контролю рядності руху, «сліпих» зон, автоматичної допомоги паркування… Комфортні сидіння, багатофункціональне кермо, аудіосистема Bose® подарують справжнє задоволення.

... та оновлений задля вашого комфорту.

... та оновлений задля вашого комфорту.

Сидячи спереду, ви відчуєте неабиякий комфорт завдяки новій центральній консолі, зсувному підлокітнику та сидінням із можливістю регулювання довжини подушки... А на задньому сидінні ви зможете насолодитися продуманим дизайном інтер’єру KADJAR: для вас - USB-роз’єми, повітроводи, задні сидіння, що складаються в один дотик і практичні відсіки для зберігання речей.


Екстер'єр нового Kadjar


Інтер'єр нового Renault Kadjar


Кольорова гама